Adres
Örnekevler Mahallesi Salih Avgun Paşa Caddesi Tuğba Apt. No: 16/11 Kocasinan / KAYSERİ
İletişim
info@dmrmedya.com
Tel: +90 352 232 22 24

PİAR NE? PR NE? YENİ YENİ İCATLAR..

Şirketlerin daha bilinçli hareket etmesini sağlayan, başarıya yakın tutan,sundukları  projelerle şirket verimini artırılmasını hedefleyen , kurum kimliğinin kamuoyunda bilinir hale getiren ,bulundukları sektörde üst sıralarda olmasını amaçlayan, toplumda olumlu bir imaj ve itibar bırakmasını sağlayan , halkla ilişkiler ve reklam alanlarında hizmetler sunan alanın adına Piar(PR) diyebiliriz. Bu alanı hem şirket hem de ajansların içinde farklı bir kol olarak görebiliyoruz.

Pr ajansları ; İnternet araçlarının halkla ilişkiler temeliyle kullanılarak proje ,şirket,marka, ürün ve hizmet , online varlık yönetim ve gelişimi gibi birçok hizmeti barındıran bir hizmet alanı haline gelmiştir. Artık zaman ilerledikçe Pr Danışmanı yerine Medya Danışmanı olarak görev ismini değiştirmiştir. Pr Danışmanı, Pr Ajansı veya yeni değimiyle Medya Danışmanları firmaların üzerindeki yükü azaltmakta büyük bir etkisi olduğu tartışılamaz bir konudur.

Firmaların üzerindeki yük azaldıkça zamanlarını daha etkin kullanarak verimli bir çalışma şekliyle kaliteli işlerin altına imzalarını atıyorlar.

Kalite işleri ortak yürütüp, bu işlerin altına imzalarımızı atmak dileğiyle..

Biz bazı zamanlar çerezleri kullanırız, bu sitedeyseniz bunu kabul etmiş olursunuz.