Adres
Örnekevler Mahallesi Salih Avgun Paşa Caddesi Tuğba Apt. No: 16/11 Kocasinan / KAYSERİ
İletişim
info@dmrmedya.com
Tel: +90 352 232 22 24

SİZE MARKA DANIŞMANI MI LAZIM?

İşletmelerin , yapılarında sahip oldukları değeri sunum aşamasında fikri oluşturan veya üreten pazarlama departmanında ve iletişim faaliyetlerinde katkı sağlayan bireylere verilmiş bir kimliktir.

Reklam ajanslarında , işletmelerin reklama ayırdığı bütçeyi verimli ve aktif kullanarak kısa surede ciro artışını, uzun vadede hem prestij hem de marka bilinirliği için, markanıza hizmet vermektedir.

Marka danışmanlığı ise; işletmenizin kurumsal kimlik çalışmanızda kullanılacak renklerden tutun da, hangi reklam ajansının işletmeniz için daha iyi olabileceğine karar verebilen, size yön gösteren insanlardır.

Reklam ajansı daha spesifik işlerle uğraşırken , marka danışmanlığı daha geniş bir bakış açısıyla bakar ve sizinde o bakış açısından bakmanızı sağlar.

Geçmiş süreçlerde markalaşma ve reklamcılık pazarlamanın alt kolları olsa da bu artık tamamen değişmiştir. Günümüzde markalaşmanın alt kolları; reklamcılık ve pazarlama olarak yenilenmiştir.

Peki !! Bu kadar bilgiden sonra “ siz bu işin neresindesiniz?” dediğinizi duyar gibiyiz.

Markanızın kendine has bir dili, bir tonu ve bir stili olması gerektiğini düşünüyoruz. Markanızın vitrinin iyi olmasından ziyade, mükemmele yakın olmalıdır. Kullandığımız renk , tasarım , insanlar üzerindeki etkisi , hissettirdiği duygunun insanlardan üzerindeki yarattığı algı ve neler düşündürdüğü önemlidir.

Markanızın oluşmasını bir kreatif direktörün omuzlarına yüklemek çok mantıklı ve sağlıklı bir fikir olmadığını düşünüyoruz. Farkında olduğunuz üzere bir reklam ajansıyız. Ama farklılık tam olarak burada başlıyor.Klasikleşen ve oturmuş reklam ajanslarından ötesini çoktan geçtik ve zaman ilerledikçe geçmeye devam edeceğiz. Bunun bir adımı da marka danışmanlığıdır.

Markanızın oluşmasında ve ilerlemesinde yardımcı olmak için biz buradayız. Çayımız hazır..

Spesifik işlerde, daha geniş açılardan beraber bakmak dileğiyle..
Biz bazı zamanlar çerezleri kullanırız, bu sitedeyseniz bunu kabul etmiş olursunuz.